Naujienos


Inkilai dančiasnapiams

Kauno rajono savivaldybė kartu su Dubravos miškų urėdijos miškininkais š.m. kovo 4 d. sukvietė Kauno rajono mokyklų bei gimnazijų moksleivius į Kadagių slėnį pasitikti grįžtančių paukščių bei pasidžiaugti atėjusiu pavasariu.
Šventės vieta pasirinkta neatsitiktinai - tai viena gražiausių Kauno rajono savivaldybės vietovių, kur nuo šlaitu besidriekiančio pažintinio tako atsiveria nuostabūs vaizdai į Kauno Marias ir unikalų kadagių sąžalyną. Nors diena pasitaikė ūkanota ir žvarbi į renginį susirinko gausus būrys moksleivių, Kauno rajono savivaldybės, seniūnijų bei miškų urėdijos atstovų. Į šventę nepatingėjo užsukti ir savo rankomis inkilą iškelti seimo narys, Taurakiemio seniūnijos gyventojas Antanas Nesteckis.
Šiais metais miškų urėdijos specialistai pasitarę su Kauno Marių regioninio parko biologu, nutarė iškabinti inkilus ne tik įprastiems smulkiesiems giesmininkams, bet ir apyretiems vandens paukščiams - dančiasnapiams. Įkelti į medžius šiuos, beveik 20 kg sveriančius inkilus, buvo tikras išsūkis Šilėnų girininkijos girininkui Sauliui, kuris įkėlė inkilą į medį pasitelkęs akrobatinius sugebėjimus.
Pagrindinius šventės dalyvius - moksleivius, vietinis ūkininkas Audrius Banionis, pavaišino bandėlėmis, o šventėje dalyvavusioms mokykloms buvo įteikti medeliai, kurie papuoš mokyklų teritorijas.

 

 

 

 

 

2016 03 07


VĮ Valstybinių miškų urėdija

Dubravos regioninis padalinys


Įmonės kodas:  132340880

PVM kodas:        LT323408811

Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės

Registro centro Kauno filiale

Liepų g. 12, Girionių km. Kauno r. LT-53102

Telefonai:  8-37 547266, 8-698 50456

Faksas:      8-37 547374

El. paštas: dubrava@vivmu.lt

Statistikos

Gaisrai Ligos Mediena