Naujienos


Paskutinė metų kolegija - su gimtadienio ir Kalėdų ženklu

Pranešimą apie Valstybinės miškų tarnybos vietą ir perspektyvas miško ūkyje skaitęs šios įstaigos vadovas dr. Paulius Zolubas intrigavo retoriniais klausimais: ar matote skirtumą tarp terminų „Valstybinė miškų tarnyba" ir „Valstybinių miškų tarnyba"? Ar tokios tarnybos reikia, o jei taip - kam?

Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialo Miškų instituto direktorius dr. Marius Aleinikovas ne tiek dėmesio skyrė taikomojo mokslo aktualijoms šalyje, kiek problemoms miškų žinyboje, kurioms spręsti reikia mokslinių tyrimų.

Generalinio miškų urėdo pavaduotojas Andrius Vancevičius pristatė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo vykdymo miškų urėdijose apžvalgą.

Miškų urėdų tarybos valdybos pirmininkas, Raseinių miškų urėdas Antanas Kilčauskas informavo kolegijos auditoriją, kad jo įgaliojimai pratęsti dar pusmečiui.

Pranešimą apie tai, kuo buvo reikšmingi lapkričio 19 dieną gimtadienį minėjusios Generalinės miškų urėdijos dvidešimtmetis parengė Teisės, personalo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Solveiga Potapovienė.

Išsamų pranešimą apie visas gamybines ir ekonomines miškų urėdijų aktualijas ir realijas, prioritetinius ateinančiųjų, 2017-ųjų, metų uždavinius perskaitė generalinis miškų urėdas dr. Rimantas Prūsaitis.

Su pasiektais rezultatais miškų žinybos darbuotojus pasveikinęs Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika sutiko su generaliniu miškų urėdu, kad pagrindiniai miškų ūkiui taikomi kriterijai yra veiklos efektyvumas ir našumas. Kartu jis pažadėjo, kad komitetas ekspresyvių, nepamatuotų sprendimų žinybos atžvilgiu neplanuoja.

Po posėdžio naująjį miškininkų kūrybos albumą „Gyvenimas miške" pristatė jo ir ateinančių metų „Miškininko kalendoriaus" kūrėjai, leidykla „Ex Arte" direktorius Donaldas Andziulis ir fotomenininkas Jonas Danauskas. Gamtininkas ir kūrėjas Selemonas Paltanavičius užvedė diskusiją auditorijai tema „iš kur atsiranda miškininkai?"

Kadangi šis su miškais susijusių žinybų atstovų pažmonys yra paskutinis šiemet, visi apsikeitė šventiniais linkėjimais - darnos, vienybės ir stiprybės.

Kolegijoje skaitytų pranešimų skaidrės:

Valstybinės miškų tarnybos vieta ir perspektyvos miško ūkyje. Pranešėjas - Valstybinės miškų tarnybos direktorius dr. Paulius Zolubas

Taikomojo mokslo aktualijos Lietuvoje. Pranešėjas - Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Miškų instituto direktorius dr. Marius Aleinikovas

Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo vykdymo miškų urėdijose apžvalga. Pranešėjas - generalinio miškų urėdo pavaduotojas Andrius Vancevičius

Generalinei miškų urėdijai - 20 metų. Pranešėja - Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos Teisės, personalo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Solveiga Potapovienė

Gamybinės ir ekonominės miškų urėdijų aktualijos ir realijos, prioritetiniai ateinančiųjų, 2017-ųjų, metų uždaviniai. Pranešėjas - generalinis miškų urėdas dr. Rimantas Prūsaitis

Generalinės miškų urėdijos informacija

2016 12 16


VĮ Valstybinių miškų urėdija

Dubravos regioninis padalinys


Įmonės kodas:  132340880

PVM kodas:        LT323408811

Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės

Registro centro Kauno filiale

Liepų g. 12, Girionių km. Kauno r. LT-53102

Telefonai:  8-37 547266, 8-698 50456

Faksas:      8-37 547374

El. paštas: dubrava@vivmu.lt

Statistikos

Gaisrai Ligos Mediena