Naujienos


Kone du šimtus tūkstančių namų papuošė dovanotos eglių šakos

Kone du šimtus tūkstančių namų papuošė dovanotos eglių šakos

„Eglių šakas daliname visoje Lietuvoje maždaug 120-yje miestų ir miestelių. Jau nuo pat akcijos pradžios - 13 valandos - čia būriavosi žmonės. Kai kuriuose miestuose šakas išdalinome taip greitai, tad teko atvežti papildymą. Visos urėdijos atsakingai ruošėsi, todėl mišku ir Kalėdomis kvepančią eglės šakelę į namus parsineš bene visi norintys", - teigė R. Prūsaitis.

Miškininkai skaičiuoja, jog šios akcijos metu išdalins bene du šimtus tūkstančių eglės šakų. Anot jų, žmonės šakeles nešasi ir savo namams papuošti, ir savo draugams padovanoti, ir darbovietėms pagražinti.

„Į Vilniaus Rotušės aikštę eglės šakelės atvažiavau net iš Antakalnio", - teigia akcijos vietoje pakalbinta ponia Jadvyga. Pasak jos, šiemet eglučių ir eglišakių kainos gerokai išaugo, tad miškininkų dovanojama šakelė leidžia ir sutaupyti, ir, kas jos manymu - ne mažiau svarbu, prisidėti prie gamtos išsaugojimo. „Kalėdos - stebuklingas gerumo laikas. Nesinori, kad jų metu namus puoštų „nužudytas" medelis, tad šakelė - puiki išeitis. Ir gamtą saugai, ir Kalėdų dvasios neprarandi", - mano p. Jadvyga.

Kai kuriose urėdijose šakų dalinimo akcija vyks dar ir rytoj - gruodžio 21 dieną. Daugiau informacijos - www.gmu.lt

Generalinės miškų urėdijos informacija

2016 12 23


VĮ Valstybinių miškų urėdija

Dubravos regioninis padalinys


Įmonės kodas:  132340880

PVM kodas:        LT323408811

Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės

Registro centro Kauno filiale

Liepų g. 12, Girionių km. Kauno r. LT-53102

Telefonai:  8-37 547266, 8-698 50456

Faksas:      8-37 547374

El. paštas: dubrava@vivmu.lt

Statistikos

Gaisrai Ligos Mediena