Naujienos


Kalėdinės puokštės ir šiluma iš pat širdies – senjorams

Kalėdinės puokštės ir šiluma iš pat širdies - senjorams


Miškininkai organizuoja jau antrus metus trunkančią iniciatyvą: pernai jie dalijo Kalėdines dovanas vaikų globos įstaigų auklėtiniams, o šiemet miškininkų globojami jaunųjų miško bičiulių būrelių moksleiviai savo sukurtas šventines kompozicijas dovanoja šalies senjorams.

Šiemet miškų urėdijos rengė kalėdinių kompozicijų konkursus jauniesiems miško bičiuliams ir visas sukurtas kalėdines puokštes ir advento vainikus nusprendė padovanoti tiems, kuriems taip pat labai reikia mūsų visų dėmesio ir gerumo - senjorams.

„Urėdijų atstovai kartu su jaunaisiais miškinukais bei jų sukurtomis kalėdinėmis kompozicijomis lankėsi senjorų globos namuose, slaugos ligoninėse. Senjorų kasdienybę jie pradžiugino ne tik kalėdų puokštėmis, bet ir savo sielų kūriniais - palinkėjimais, sveikinimais. Norime, kad tai taptų ilgai gyvuojančia tradicija, padedančia mums visiems ugdyti jautrumą, rūpestį esančiais šalia mūsų ir mūsų dėmesio bei globos reikalingais jautriausiais visuomenės nariais", - sakė generalinio miškų urėdo pavaduotojas Andrius Vancevičius.

Vakar, trečiadienį, Nemenčinės miškininkai kartu su jaunaisiais miško bičiuliais iš Pabradės „Ryto" gimnazijos lankėsi Antavilių pensionate. Jaunieni svečiai kartu su biologijos mokytoja Daiva Maroziene atsivežė ir pačių kurtą kalėdinę puokštę, kuria pradžiugino senjorus.
Jaunatviška energija ir bendravimas su senjorais suvirpino ne tik senelių, bet ir pačių moksleivių širdis. Miškinukai iš pradžių buvo kiek nedrąsūs, tačiau lydimi socialinių darbuotojų Snaigės ir Alionos nuoširdžiai išdalino savo šilčiausius šventiškus linkėjimus.

„Pensionate šiuo metu gyvena apie 300 žmonių, kuriems reikalinga pagalba. Šiandien - didelė šventė, vaikų dėmesys seneliams neįkainojamas", - sakė Antavilių pensionato direktorius Bronislovas Freimantas. Dėkodamas Generalinei miškų urėdijai, socialinei partnerei, ir Nemenčinės miškų urėdijai už nuolatinį rūpestį įstaigos globotiniais, jis pažadėjo senjorams miškininkams senatvę pensionate su langais į pietus.

Generalinės miškų urėdijos informacija

2016 12 23


VĮ Valstybinių miškų urėdija

Dubravos regioninis padalinys


Įmonės kodas:  132340880

PVM kodas:        LT323408811

Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės

Registro centro Kauno filiale

Liepų g. 12, Girionių km. Kauno r. LT-53102

Telefonai:  8-37 547266, 8-698 50456

Faksas:      8-37 547374

El. paštas: dubrava@vivmu.lt

Statistikos

Gaisrai Ligos Mediena