Naujienos


Kalėdinio konkurso laurai – už originaliausią neegliškos puošybos idėją

Kalėdinio konkurso laurai - už originaliausią neegliškos puošybos idėją

Šaunu, kad peržiūrėjo paskyrą beveik du tūkstančiai internautų, apmaudoka, kad mažai kas pasidalijo savo kūryba, nes mums svarbi šios žinomiausias akcijos sklaida. Čia ir patys kalti, kad per mažai dėmesio skiriame viešinimuisi socialiniuose tinkluose, bet žadame pasitaisyti. Nors kone pusė kolektyvo atostogauja, likusieji tikrai entuziastingai rinko ir atrinko originaliausias kalėdines kompozicijas.

Dėsninga, kad pirmiausiai atsišaukė greičiausiai miškinukų auklėtoja ar mamytė Vaida Sarapienė su Panevėžio rajono Miežiškių pagrindinės mokyklos „Eiguliukų" sukurta eglute iš šakų. Jiems už savalaikę reakciją - vienas iš penkių prizų - pažadėtasis „Ex Arte" sukurtas „Miškininko kalendorius 2017". Už neprisvilusį pirmąjį blyną kalendoriumi apdovanosime Jurgitą Mackevičienę, už „atvažiavusias" Kalėdas - Eriką Mortą, už šaką, puoštą vaikų rankų darbo žaisliukais - dar kartą Vaidą Sarapienę. O kalendorius su visu jo herojumi - ažūriniu medinuku elniu šviesiaragiu - teks Audronei Kriščiūnaitei, savo būstą papuošusiai tradicinėmis - netradicinėmis kopėtėlėmis. Tai bus prizas už kitoniškumą, taigi, išradingumą, originalumą, be ko jokia puošyba nelabai turi prasmės.

Kadangi mūsų paskirti prizai - Miškininko kalendoriai yra labai originalaus formato, būtų kebloka juos pristatyti. Prašome rašyti spaudos atstovei Solveigai elektroniniu laiškučiu solveiga.potapoviene@gmu.lt arba skambinti telefonu 8-5-2364448 darbo metu (nuo 7.00 iki 16.00). Apsitarsime, ar Jums bus patogiau atsiimti simbolines dovanėles mūsų būstinėje Smolensko 15 Vilniuje, ar artimiausioje miškų urėdijoje.

Visiems ačiū už bendravimą ir dalyvavimą, šviesių, ekologiškų ir prasmingų ateinančiųjų metų.

Generalinės miškų urėdijos informacija

2017 01 02


VĮ Valstybinių miškų urėdija

Dubravos regioninis padalinys


Įmonės kodas:  132340880

PVM kodas:        LT323408811

Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės

Registro centro Kauno filiale

Liepų g. 12, Girionių km. Kauno r. LT-53102

Telefonai:  8-37 547266, 8-698 50456

Faksas:      8-37 547374

El. paštas: dubrava@vivmu.lt

Statistikos

Gaisrai Ligos Mediena