Naujienos


Miško augintojai susipažino su atnaujintu Dubravos medelynu

VĮ Dubravos eksperimentinėje-mokomojoje miškų urėdijoje š.m. birželio 13 d. susipažinti su modernizuotu miško medelynu rinkosi miškininkai, kurie yra tiesiogiai atsakingi už miškų atkūrimą bei sodmenų išauginimą - vyriausieji miškininkai ir medelynų viršininkai.
Seminare dalyvavo ne tik miškų urėdijų atstovai, bet ir Aplinkos ministerijos, Generalinės miškų urėdijos, Valstybinės miškų tarnybos bei Latvijos valstybinių miškų atstovai. Renginyje dalyvavo per 80 miškininkų, kuriems yra aktuali ir įdomi sodmenų auginimo tema.
Renginio svečius apsveikinęs miškų urėdas Kęstutis Šakūnas, pakvietė pažiūrėti filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuoti pagrindiniai naujojo medelyno kūrimo epizodai bei pateikta glausta informaciją apie miškų urėdijos specifinę veiklą.
Po seminaro, kuriame pranešimus skaitė Generalinės miškų urėdijos generalinio miškų urėdo pavaduotojas Valdas Vaičiūnas, Aplinkos ministerijos gamtos apsaugos ir miškų departamento atstovė Zita Bitvinskaitė, Panevėžio miškų urėdijos medelyno viršininkas Egidijus Kaluina bei Dubravos eksperimentinės-mokomosios miškų urėdijos vyriausiasis miškininkas Gediminas Kazlovas, miškininkai nuvyko apžiūrėti naujojo medelyno.
Dubravos miškų urėdijos administracija dėkoja visiems seminare dalyvavusiems kolegoms, už domėjimasi naujomis technologijomis, už klausimus bei kritiką. Įpatingai esame dėkingi Latvijos valstybinių miškų atstovui Gunčiui Grandns už jo konsultacijas bei žinias, kuriomis jis atvirai dalijasi jau ne vienerius metus.
Kviečiame visus besidominčius sodmenų išauginimo klausimais, ketinančius kurti panašų medelyną arba įsigyti sodmenų su uždara ar pagerinta šaknų sistemomis, kreiptis į miškų urėdijos specialistus Jus dominančiais klausimais.

2017 06 14


VĮ Valstybinių miškų urėdija

Dubravos regioninis padalinys


Įmonės kodas:  132340880

PVM kodas:        LT323408811

Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės

Registro centro Kauno filiale

Liepų g. 12, Girionių km. Kauno r. LT-53102

Telefonai:  8-37 547266, 8-698 50456

Faksas:      8-37 547374

El. paštas: dubrava@vivmu.lt

Statistikos

Gaisrai Ligos Mediena