Naujienos


SEIMO PIRMININKO VIKTORO PRANCKIEČIO VIZITAS VĮ DUBRAVOS EKSPERIMENTINĖJE-MOKOMOJOJE MIŠKŲ URĖDIJOJE

      Negalėdamas dalyvauti medelyno su uždara šaknų sistema VĮ Dubravos eksperimentinės-mokomosios miškų urėdijos atidaryme, seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis jį aplankė ir apžiūrėjo š.m. birželio 19 d.
      Vizito metu pirmininkas buvo supažindintas su jau ankščiau pastatyta šiuolaikiška kankorėžių aižykla bei sėklų šaldytuvu, o po filmo apie urėdijos veiklą po 2010 m. škvalo ir apie paskutinę VĮ Dubravos eksperimentinės-mokomosios miškų urėdijos investiciją: medelyną su uždara šaknų sistema.
      Po objekto apžiūros Seimo pirmininkas VĮ Dubravos eksperimentinės-mokomosios miškų urėdijos salėje, dalyvaujant Lietuvos agrarinių ir miško mokslo centro, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, bei Dubravos miškų urėdijos darbuotojams, pristatė seimo veiklą bei realiausius, bei aktualiausius darbus.
Miškų urėdas Kęstutis Šakūnas apgailestavo, kad šiuo metu kalbant apie galimus valstybinių miškų sektoriaus reformos kelius nėra dialogo tarp Aplinkos ministerijos ir valstybinių miškininkų vadovybės bei visuomenės, ir paragino siekti tokio abipusio bendradarbiavimo, kas duotų realias prielaidas geresnio kelio pasirinkimui reformuojant valstybinių miškų valdymą.

 

2017 06 20


VĮ Valstybinių miškų urėdija

Dubravos regioninis padalinys


Įmonės kodas:  132340880

PVM kodas:        LT323408811

Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės

Registro centro Kauno filiale

Liepų g. 12, Girionių km. Kauno r. LT-53102

Telefonai:  8-37 547266, 8-698 50456

Faksas:      8-37 547374

El. paštas: dubrava@vivmu.lt

Statistikos

Gaisrai Ligos Mediena