Naujienos


Parsinešk Kalėdas į savo namus

   Š. m. gruodžio 20 d. visos Lietuvos miškų urėdijos jau 9-ąjį kartą dalyvaus akcijoje „Parsinešk Kalėdas į savo namus". Šios akcijos metu šalies gyventojams bus dovanojamos eglių šakos, kurias miškininkai paruošia iš miško kirtimuose legaliai nukirstų medžių (Beje miško kirtimai yra organizuojami remiantis vidinės miškotvarkos ir gamtotvarkos projektais, bei kitais teisiniais aktais, o ne konkretaus darbuotojo iniciatyva). Renginio metu gyventojai skatinami nekirsti savo nuožiūra žaliaskarių iš miško ar miesto želdinių. Ši akcija skatina ir žmonių kūrybiškumą, nes parsinešę šaką namo su visais šeimos nariais kuria meninę kompoziciją, kiti puošia savo rankomis pasigamintais žaisliukais, dar kiti iš jos gamina stalo papuošimus ir kt. Visa tai atsiliepia į pastangas saugoti bei puoselėti mus supančią aplinką, kurti malonius akiai ir sielai gėlynus bei želdynus ir kartu visiems būti socialiai atsakingiems už jos tausojimą. Akcijos metu gyventojai galės tiesiogiai išgirsti iš šalies miškininkų apie jų kasdienius darbus bei rūpesčius, apie miško želdinių puoselėjimą ir saugojimą bei galės užduoti gyventojams rūpimus klausimus.
   Šakų dalinimo akcija bus rengiama ir Kauno mieste. VĮ Kauno miškų urėdija šakas dalins miesto širdyje - Rotušės aikštėje ir Baltų pr. Nr. 53 (prie Šilainių seniūnijos). VĮ Dubravos eksperimentinė-mokomoji miškų urėdija šakas dalis Vaidoto gatvėje esančioje, Panemunės turgaus aikštėje.
   VĮ Dubravos eksperimentinė-mokomoji miškų urėdija akcijos metu numato gyventojams išdalinti 2000 vnt. paprastosios eglės šakų bei pateikti keletą siurprizų. Urėdijos miškininkai džiaugsis tuo, kad galės prisidėti prie gyventojų svarbiausios metų šventės papuošimo, ypač tų kurie galbūt neturi galimybių įsigyti kalėdinių medelių iš prekybos aikštelių ar medelynų. Šakos bus dalinamos nemokamai.
   Gerbiamieji, lai miško ir sakų kvapas suteikia Jūsų namams pakilę šventinę nuotaiką, o spyglių sodri žaluma apdovanoja miško ramybe. Gražių ir prasmingų Švenčių linki Lietuvos valstybiniai miškininkai.
   Akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus" vyks gruodžio 20 d. nuo 13 val.

 

 

2017 12 08


VĮ Valstybinių miškų urėdija

Dubravos regioninis padalinys


Įmonės kodas:  132340880

PVM kodas:        LT323408811

Duomenys kaupiami ir saugomi Valstybės įmonės

Registro centro Kauno filiale

Liepų g. 12, Girionių km. Kauno r. LT-53102

Telefonai:  8-37 547266, 8-698 50456

Faksas:      8-37 547374

El. paštas: dubrava@vivmu.lt

Statistikos

Gaisrai Ligos Mediena