EGLUTĖ MUZIEJUJE

      Šiais metais Dubravos urėdijos vadovybė darbuotojų vaikučiams susitikimą su Kalėdų seneliu prie kalėdinės eglutės gruodžio 27 d. surengė  neįprastoje aplinkoje – Lietuvos aviacijos muziejuje Kaune. Belaukiant atvykstančio Kalėdų senelio muziejaus darbuotojas Daugirdas Pranaitis labai įdomiai vaikams papasakojo apie Lietuvos aviacijos istoriją. Vaikus ypač domino muziejaus salėse eksponuojami tikri lėktuvai bei gausybė tikrų lėktuvų mažų modeliukų. Vidurdienį mažu lėktuvėliu atskrido ir Kalėdų senelis. Nors merkė įkyrus žiemos lietus, blaškomas stipraus vėjo, vaikai ir tėveliai senelį pasitiko aerodromo aikštėje, o mažas lėktuvėlis pilotuojamas senelio vos, vos atsilaikė prieš vėjo šuorus.

                      Vakaronė prie eglutės, kurią padedami Kalėdų senelio papuošė patys vaikai, vyko muziejaus salėje. Muziejaus darbuotojai vaikams parodė filmuką apie tai kaip senelis Šaltis susipažino su vasara.

                      Seneliui atrišus didelį dovanų maišą, drąsesnieji vaikučiai jam deklamavo eilėraštukus. Vakaronės metu vaikai vaišinosi urėdijos ir muziejaus darbuotojų suruoštomis vaišėmis, mokėsi pilotuoti lėktuvus salėje įruoštais kompiuteriniais treniruokliais, piešė laiškus Kalėdų seneliui kitų metų Kalėdų šventei taip išreikšdami, kokių norėtų gauti dovanėlių. Vakaronei baigiantis simboliškai tie laiškai – pageidavimai buvo pasiųsti balionu, kurį pasistvėręs vėjo gūsis akimirksniu nunešė į dausas…

                       Su urėdijos vaikučiais ir jų tėveliais maloniai bendravo muziejaus direktorius Remigijus Jankauskas bei renginio organizatorius direktoriaus pavaduotojas Svajūnas Randis, o Kalėdų senelio aprėdą vilkėjo UAB “Vilkas Avia” pilotas Žilvinas Licius.

                      Linksma buvo, tačiau motina Gamta iškrėtė nemalonią išdaigą: Kalėdos, o nei šaltuko, nei  sniegelio – tik įkyrus lietus, šėlstantis vėjas ir dešimt laipsnių šilumos…